Пуканки – Солени

Код: 1086 Категории: ,

Допълнителна информация

Хранителна информация за 100 гр.

  • Енергийна стойност:2071.08 kJ / 495 kcal
  • Протеини:10.07 гр.
  • Въглехидрати:64.76 гр.
  • от които захари:1.00 гр.
  • Общо Мазнини:21.74 гр.
  • от които наситени:10.00 гр.
  • Влакнини:3.96 гр.
  • Сол:3.00 гр.

Състав

Царевица за пуканки (78%), растителна мазнина (палмова), сол, ароматизант масло (0,5%), оцветител (бета каротин).

Варианти

1086 Пуканки - Солени - 60-gr 60 гр.

Логистика

Опаковка: 60 гр.
Кашон: 15 бр. в чувал
Палет 80×120: 80 чувала; 1 200 бр. (120/80/235см)
20 фт контейнер: 1 100 чувала; 16 500 бр. (590/235/239см)
40 фт контейнер: 2 233 чувала; 33 495 бр. (1200/235/239см)
1087 Пуканки - Солени - 120-gr 120 гр.

Логистика

Опаковка: 120 гр.
Кашон: 10 бр. в чувал
Палет 80×120: 50 чувала; 500 бр. (120/80/235см)